Poškozený obal. Nové zboží bez závad.

 

Puzzle "skládej a hledej" od Mudpuppy je zábavné puzzle se 64 dílky a také dvojnásobná zábava, která kombinuje skládání puzzle s hledáním skrytých předmětů v jednom obrázku. Tato skládačka přináší dobrodružný zážitek venku, kam se můžete vydat prostřednictvím obrázku. Nejprve si děti mohou poskládat puzzle se scénou plnou venkovních dobrodružství. Po složení puzzle si děti mohou vyzkoušet své pozorovací schopnosti a najít více než 40 rostlin a zvířat v ohraničení kolem obrázku puzzle. Jsou tam všechny, můžete je najít?

 

Puzzle jsou vyrobeny za použití významného podílu recyklovaného papíru a nabízí špičkový potisk nezávadnými barvami. Jsou opatřeny matnou povrchovou úpravou, která zajišťuje za všech okolností věrné podání detailů i barev. Jejich zadní strana je potažena hladkým, na dotek příjemným povrchem, díky němuž se při skladování rozloženého puzzle netvoří prach.

 

Spolu s pečlivě zabalenými dílky naleznete v balení také letáček s návodným obrázkem, který zpravidla obsahuje další informace o tvůrcích a pozadí vzniku díla. Dodáváno v mimořádně pevné a poutavě zpracované kartonové krabičce vyrobené z recyklovaného kartonu.

 

Hlavní vlastnosti:

  • 64 precizně vyřezaných dílků
  • vyrobeno s použitím recyklovaných a udržitelně získaných materiálů
  • pečlivě vybraný motiv od renomovaných tvůrců a umělců
  • potisk a provedení nejvyšší kvality
  • obsahuje návodný obrázek

Mudpuppy
Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ