BLOOMBARA je plně šifrovaný web

Veškerá komunikace mezi Vaším zařízením a našim serverem je zašifrována.SSL BLOOMBARA

Platba kartou

Platba kartou je dočasně nedostupná. Za komplikace se velmi omlouváme. Pro rychlé zaplacení objednávky můžete použít klasický bankovní převod. V e-mailu s výzvou k platbě naleznete QR kód, kterým je možné uhradit objednávku okamžitě. 

Platba objednávky probíhá na důvěryhodné bráně Fio Banky. BLOOMBARA tedy nemá přístup k Vašim údajům, jako je číslo karty, expirace a CVV/CVC kód uvedený na zadní straně.Platební brána FIO

Platba na dobírku

Platbu nad dobírku umožňujeme školám (či podobným zařízením) i zákazníkům, kteří u nás mají již nějakou nákupní historii a máme mezi sebou vybudovanou vzájemnou důvěru. K tomuto kroku nás donutil fakt, že podle našich dat činí podíl nepřevzatých dobírek více než 90 % právě u zákazníků, kteří u nás nakupují poprvé. Jedna nepřevzatá zásilka pro nás znamená náklad na dopravu i následné rozbalení zásilky a dá se říci, že se tato ztráta pohybuje někde mezi 150-200 Kč, které musíme uhradit ze svého.


Bloombara dollarPokud jste naším zákazníkem a máte o dobírku zájem, napište nám. Více o spolupráci se školami a ostatními zařízeními se dočtete zde.

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ