Puzzle "skládej a hledej" od Mudpuppy je zábavné puzzle se 64 dílky a také dvojnásobná zábava, která kombinuje skládání puzzle s rozmanitými zvířaty žijícími v africkém safari a hledání skrytých předmětů v jednom obrázku. Tato skládačka přináší dobrodružný zážitek prostřednictvím obrázku. Nejprve si děti mohou poskládat puzzle. Po složení si děti mohou vyzkoušet své pozorovací schopnosti a najít více než 40 skrytých předmětů v ohraničení kolem obrázku. Jsou tam všechny, můžete je najít?

 

Puzzle jsou vyrobeny za použití významného podílu recyklovaného papíru a nabízí špičkový potisk nezávadnými barvami. Jsou opatřeny matnou povrchovou úpravou, která zajišťuje za všech okolností věrné podání detailů i barev. Jejich zadní strana je potažena hladkým, na dotek příjemným povrchem, díky němuž se při skladování rozloženého puzzle netvoří prach.

 

Spolu s pečlivě zabalenými dílky naleznete v balení také letáček s návodným obrázkem, který zpravidla obsahuje další informace o tvůrcích a pozadí vzniku díla. Dodáváno v mimořádně pevné a poutavě zpracované kartonové krabičce vyrobené z recyklovaného kartonu.

 

Hlavní vlastnosti:

  • 64 precizně vyřezaných dílků
  • vyrobeno s použitím recyklovaných a udržitelně získaných materiálů
  • pečlivě vybraný motiv od renomovaných tvůrců a umělců
  • potisk a provedení nejvyšší kvality
  • obsahuje návodný obrázek

Mudpuppy
Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ