*Tento super set přenese vaše děti do světa fantastické restaurace, kde zažijí velká dobrodružství! Jen se podívejte na tu spoustu kelímků a barev na přípravu Play-Doh mnoha věcí. V setu najdete spoustu krásných vykrajovátek a tvořítek na zdobení báječných dobrůtek. Probuďte v sobě kreativitu a fantazii při výrobě různých lahůdek, které si pak můžete vystavit!

S hrací sadou Play-Doh Kitchen Creations Busy Chef's Restaurant si děti mohou připadat, jako by vedly vlastní restauraci, když vytvářejí, upravují a sdílejí jídla z Play-Doh s imaginárními zákazníky! Děti mohou snadno přikládat razítka a napodobovat pizzu, hamburgery, těstoviny nebo kuře. Stisknutím páčky můžete razítkovat 2 falešné pokrmy najednou! Když páčku uvolní, plech se přesune na přípravnou stanici! Pomocí polovičních formiček na obou stranách této dětské hrací sady vyrobte hamburgerové polevy, fantastické hranolky, bláznivé sušenky a další předstíraná jídla. Umístěte je na talíř a zasuňte ho okénkem, abyste dali kamarádům vědět, že je objednávka hotová! Popusťte uzdu své fantazii s mini jídelníčkem a dalšími kuchyňskými doplňky. Tato hračka na vaření pro chlapce a dívky od 3 let je ideální jako dárek pro děti, které milují hračky s jídlem.


Play-Doh je bezpečná hnětací hmota. Vyrábí se na biologickém základu z přísad, které jsou schváleny také na výrobu potravin. Nemastí a nelepí ruce, nezanechává stopy. Děti mohou plastelínu různě tvarovat a míchat jednotlivé barvy dohromady. Práce s modelovací hmotou podporuje fantazii i zručnost.

Rozměry balení (š v h): 36 x 33 x 10 cm
Materiál: plast, modelína
Gramáž modelíny: 284g

Cena je uvedena za 1 balení - sadu výrobku
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ