Klasika s moderním nádechem. Tato sada stavebních bloků ze 100% certifikovaného dřeva FSC® dělá skvělý dojem na mladé, začínající arktické výzkumníky s velkým výběrem dřevěných stavebních bloků různých tvarů a designů. Kromě barevných a přírodních dřevěných bloků obsahuje tato sada také pět figurek zvířat a tři ledové kry, které podněcují představivost. Dětské kreativitě se při stavění a skládání meze nekladou. Stohováním blok na blok můžete vytvořit stanoviště pro ledního medvěda, sovu sněžnou, polární lišku, tuleně a zajíce.

 

S řadou motorických hraček "Arctic" je to všechno o šesti zvířecích kamarádech a jejich životě v mrazivém arktickém prostředí: majestátní lední medvěd, hravý mrož, zvědavý tuleň, hbitý zajíc sněžný, bílá sova sněžná a chytrá polární liška. Všichni tito obyvatelé Arktidy mají své charakteristické bílé kožíšky a jsou u malých dětí velmi populární. Hračky "Artic" jsou všechny láskyplně navrženy a do detailů propracovány.

 

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá rozvíjet prostorovou představivost a kreativitu
  • zlepšuje motorické dovednosti
  • součástí je pět figurek zvířat a tři ledové kry
  • všestranná hračka
  • vyrobeno z certifikovaného dřeva FSC®

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ