Dřevěná ručně malovaná archa se 7 páry zvířátek, Noemem a jeho ženou. Archa má vkládací otvory pro zvířátka, odjímatelné dveře v zádi a na palubě jednoduchý můstek, součástí je také nástupní žebřík.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Rozvíjí jemnou motoriku a logické myšlení dětí
  • Ručně domalovávané detaily netoxickými barvami
  • Testováno podle nejvyšších bezpečnostních standardů 
  • Hračka bez plastů  vyrobená z odolného, ​​udržitelného kaučukového dřeva
  • Vyrobeno z 100% FSC dřeva

 

 Kolekce Arks

Kolekce Arks je krásně detailně propracovaná a oživuje svět zvířat. Sbírka začíná od 12 měsíců do 3 let a pomáhá Rozvíjet dovednosti, jako je rozvoj hraní rolí, obratnosti a kognitivní dovednosti. V této kolekci jsou tři hlavní faktory hry, kterými jsou třídění tvarů, vyvažování zvířat a nápaditá hra. Všechny archy jsou inspirovány Noahem a jeho zvířaty, nechte své dítě objevovat a hrát si bezpečně.

 

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Nové

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ