Seznamte se s přátelským kučeravým mladíkem, jehož oblíbenou zábavou je fotbal a jízda na snowbardu. Nebude se však bránit ani žádnému jinému dobrodružství a vždy rád rytířsky doprovodí dámskou společnost. Za jeho návrhem a unikátním charakterem stojí proslulá Sylvie Nattererová.

Panák je vyroben z odolného vinylu opatřeného na dotek příjemnou saténovou povrchovou úpravou. Jeho hlava i končetiny jsou pohyblivé a roztomilé prstíky na rukou i nohou jsou věrně vyvedeny do nejmenších detailů. Na jedinečnosti mu dodávají malované oči, které svými detaily a přirozeností hravě konkurují skleněným. Jemné, ale pevné nylonové vlasy syté barvy okouzlí detailně vytvořenými kudrlinami. Pečlivě zpracované oblečky Petitcollin vynikají francouzskou elegancí, jedinečnou barevností a originálními vzory, díky kterým jsou poutavé a nezaměnitelné. Dodáváno v luxusní dekorované krabici.

 

Hlavní vlastnosti:

  • návrh Sylvie Nattererové
  • vyrobeno s využitím prvotřídních nezávadných materiálů
  • vysoká kvalita zpracování, exkluzivní povrchová úprava
  • malované hnědé oči
  • originálně a pečlivě upravené černé vlasy
  • panenka, mikina, tepláčky a tenisky
  • luxusní balení
  • vyrobeno v EU

 

 

Sylvia Nattererová je proslulá německá návrhářka panenek. Ve své práci zpracovává a upevňuje odkaz dlouhé tradice mající kořeny i v loutkovém divadle. Mezi významné zdroje inspirace však patří také její děti, její panenky jsou proto nejen ozdobami, ale zejména hračkami. Zprvu se z její práce mohla těšit jen muzea a soukromí sběratelé, od 80. let ale navazuje spolupráce s významnými výrobci a každá takto vzniklá kolekce panenek se stává ve světě hraček neopomenutelnou událostí. Za své panenky byla ověnčena nejen cenami z mnoha koutů světa, ale jsou jim věnovány výstavy v muzeích a galeriích světového věhlasu. V současnosti sídlí v tyrolském Vils, kde v historické budově školy řídí vlastní ateliér a galerii.

Petitcollin
Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ