Moderní sada dřevěného nádobí pro začínající mladé kuchaře. Uvařte si hostinu s touto jedinečnou hračkou, která obsahuje hrnec s poklicí, wok, pánev, vařečku, solničku a pepřenku. Vyrobeno z udržitelného masivního dřeva a ručně malované detaily pomocí barvy na vodní bázi, která je bezpečná pro děti. 

 

Hlavní vlastnosti:

  • Kompatibilní s kolekcí Honeybake – vybavení kuchyněk a prodejních stánků
  • Moderní design s tradičním vzorem
  • Interaktivní hračka pomáhá s rozvojem představivosti, řeči a sociálních dovedností
  • Vyrobeno eticky z udržitelného kaučukového dřeva
  • Malováno netoxickými barvami, testováno dle nejpřísnějších standardů

 

Honeybake kolekce

Hračky v této kolekci jsou vhodné k objevování, pomohou dětem s rozvojem představivosti. Tradiční design s moderními detaily děti jistě bude bavit. Honeybake je kolekce Le Toy Van, která vyhrála nejvíce ocenění a to za design, kvalitu, bezpečnost a také za vzdělávací a herní hodnotu.

 

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ