Zábava v exkluzivním designu! Tato kvalitní motorická kostka ze 100% certifikovaného dřeva FSC® ze skupiny produktů „Move it!“ nabízí herní prvky na každé straně kostky. Skládací dřevěné pexeso procvičuje numerické porozumění, zábavná vyhledávací hra s ježky, beruškami a ptáky a sezónní hodiny odhalí zajímavá fakta o jaru, létě, podzimu a zimě. Motorickou kostku doplňuje hra s ozubenými koly a labyrintem. Zábavu završuje velký kovový labyrint na odnímatelném víku.

Víko motorické kostky je odnímatelné - při otočení vznikne rovná plocha kterou lze využít v této formě jako stoličku nebo stůl!

 

Hlavní vlastnosti:

  • Podporuje jemnou motoriku a logické myšlení
  • Pomáhá dětem naučit se rozpoznávání tvarů a barev
  • Odjímatelné víko, při jejimž otočení lze motorickou kostku využít jako stůl či stoličku
  • Vyrobeno z 100% FSc dřeva

 

 

 

 Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

 

  

Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ