Přepracovaná varianta tradičního pexesa přichází s atmosférou plnou napětí. Komu se dříve podaří vytvořit výherní kombinaci tím, že si zapamatuje obrázky na otočených dílcích? Podaří se Vám vyhrát i přes nástrahy soupeřů? Hra pro všechny věkové kategorie, v odolném dřevěném provedení, s originálními barevnými ikonami. Součástí balení je také praktický bavlněný sáček k uložení herních dílků.

 

Hlavní vlastnosti:

  • 58 herních dílků
  • pro 2–6 hráčů
  • jedinečný design a zpracování

 

Pravidla hry:

Na začátku jsou každému hráči rozdány čtyři dílky, které položí před sebe, lícem dolů. Ze zbylých dílků, také otočených lícem dolů, se uprostřed vytvoří obdélníkové hrací pole. Cílem hry je získat ve své čtveřici kombinaci ikon stejného tvaru, nebo kombinaci ikon stejné barvy. A to tak, že se na začátku každého kola hráči najednou a diskrétně podívají na dva ze své čtveřice dílků. Pak si začínající, zpravidla nejmladší, hráč vezme dílek z hracího pole, diskrétně se na něj podívá, a pokud se mu hodí do sady jeho dílků, za příslušný dílek ze své čtveřice jej vymění. Pokud se hráči dílek nehodí, položí jej zpět na stejné místo. Hráči takto po jednom pokračují, dokud nedohrají kolo, a postup se opakuje až do chvíle, kdy je některý z hráčů přesvědčen, že poskládal výherní kombinaci a oznámí to zvoláním hesla „Mémorisk!“ Hru je možno limitovat počtem odehraných kol, nebo počtem bodů nutných k dosažení vítězství. Detailní návod v českém i slovenském jazyce naleznete v příloze.

 

Dokumentace:

  • návod ke hře Mémorisk (CZ)
  • návod ke hře Mémorisk (SK)

 

 

Výrobce Vilac se může pyšnit úzkou spoluprací s francouzskou agenturou ADEME. Takto označené hračky jsou vyráběny s ohledy k životnímu prostředí, ekologicky, udržitelně a s využitím obnovitelných zdrojů.

Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ