Třípatrový ručně domalovávaný domeček pro panenky v pastelových odstínech s použitím jemné modré, růžové a bílé bervy s 37 ks nábytku, s plně otevíracími a zavíracími okny a okenicemi pro realistickou hru. Přední část domečku se otevírá a odhaluje nádherný prostor pro kreativní hru, přičemž každý pokoj je zdobený pěknými barevnými tapetami. Zvedněte odjímatelnou část střechy a objevíte podkroví, ideální jako herna nebo ložnice. Při hraní děti procvičují komunikační dovednosti, prohlubují sociální intrakce a využívají kreativitu.  

Domeček je určen pro panenky do velikosti 15 cm.

Tento tradiční domeček pro panenky je nadčasový a opravdu oblíbený.  

 

Domečky Le Toy Van pro panenky jsou vytvářeny s láskou pro celoživotní kouzelnou hru. Používají udržitelné postupy, etiku a vyrábí krásné dřevěné hračky, které dnes i pro další generace inspirují a rozvíjí představivost. 

 

Hlavní vlastnosti:

  • Pomáhá s rozvojem koordinace pohybů, sociálních dovedností a rozvoji řeči
  • Dvoupatrový domeček pro panenky vybaven 37 ks nábytku
  • Podporuje v dlouhodobé představivé hře
  • Zlepšuje koordinaci v zábavném prostředí
  • Vyrobeno eticky z udržitelného dřeva
  • Dekorováno netoxickými barvami, testováno dle nejpřísnějších standardů

 

Daisylane kolekce

Prestižní kolekce domečků pro panenky a doplňků firmy Le Toy Van. Před více než 25 lety zakladatel Georges navrhl svůj úplně první domeček pro panenky, stavební kámen této firmy. Vyrobeno eticky z udržitelných materiálů, dřevěné domečky pro panenky Daisylane jsou jedinečné a nebudou dětskou představivost držet zpátky. Rodinné dědictví, opravdová investice do hraní.

8 ks
Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

BLOOMBARA Home

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ