Skutečně luxusní domeček pro panenky, hoden královské rodině. Nejvelkolepější design domečku pro panenky od Le Toy Van. Díky 4 patrům a půdě (odklopitelná střecha) je zde dostatek místa pro hru. Okna v několika stylech a královské dvojité dveře přidávají domečku šarm. Nechte svou představivost plynout tímto velkolepým sídlem. Domeček má detaily malované zlatou barvou, což mu přidá šmrnc. Dům pro panenky bude vypadat pohádkově s nábytkem z kolekce Daisylane, který je u nás také k dostání. Do domečku Palace se vejde nábytek a panenky Le Toy Van – prodáváno zvlášť.


Hlavní vlastnosti: 

  • Pětipatrový domeček pro panenky – největší v kolekci Daisylane od Le Toy Van
  • Podporuje v dlouhodobé představivé hře
  • Zlepšuje koordinaci v zábavném prostředí
  • Hračka vyhrála ocenění Junior Design Award 2019
  • Vyrobeno eticky z udržitelného dřeva
  • Genderově neutrální design nabádá v sdílení mezi sourozenci
  • Dekorováno netoxickými barvami, testováno dle nejpřísnějších standardů

 

Daisylane kolekce

Prestižní kolekce domečku pro panenek a doplňků firmy Le Toy Van. Před více než 25 lety zakladatel Georges navrhl svůj úplně první domeček pro panenky, stavební kámen této firmy. Vyrobeno eticky z udržitelných materiálů, dřevěné domečky pro panenky Daisylane jsou jedinečné a nebudou dětskou představivost držet zpátky. Rodinné dědictví, opravdová investice do hraní.

 

 

 

Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí. Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey, jako rodinná firma. Zakladaleli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteři jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa. Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ