Fantastická zvířata se rozprchla po New Yorku! Podaří se vám je pochytat?

Zahrajte si za jednoho z hrdinů kouzelnické ságy: Mloka Scamandera, Porpetinu nebo Queenie Golsteinovy, Jacoba Kowalskiho, Percivala Gravese nebo Seraphinu Picqueryovou. Najděte fantastická zvířata a bojujte s protivníky, kteří se snaží prozradit existenci kouzelnického světa mudlům. Pomocí sesílání kouzel a sbírání kouzelných předmětů se snažte polapit co nejvíce tvorů, kteří se ve městě skrývají. Dávejte si ale pozor na události, které mohou váš úkol ohrozit, a na Druhé Salemisty, kteří udělají cokoli, aby vám zhatili plány.)

Ve hře naleznete 3 způsoby hraní závisející na věku hráčů:

1) Chytač začátečník (od 4 let)
Vydejte se na procházku po New Yorku a po cestě chytejte fantastická zvířata. Kdo jako první pochytá 3 zvířata, vyhrává.

2) Student magizoologie (od 7 let)
Sbírejte magické předměty, které vám pomohou při chytání fantastických zvířat. Sesílejte kouzla a snažte se pochytat co nejvíc zvířat, než je chytí někdo jiný.

3) Profesionální magizoolog -kooperativní hra (od 12 let)
Hrajte jako tým. Budete muset čelit Druhým Salemistům, kteří udělají cokoli, aby vám v polapení zvířat zabránili a prozradili existenci kouzelnického světa mudlům. Musíte spojit síly a zdroje, abyste hrozbu zažehnali a vypořádali se s vyvstalými událostmi.

Rozměry balení (š v h): 27,5 x 27,5 x 5,5cm
Hrací doba: 16-30min.
Počet hráčů: 1-6

Obsah balení:
hrací plán
6 figurek
6 karet s postavami
110 karet
92 žetonů
česká a slovenská pravidla

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 7 let

Nové

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Uloženo ke srovnání

PŘEJÍT KE SROVNÁNÍ